Napisz do nas
Dane kontaktowe
Zadaj pytanie
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami już dziś

SIEDZIBA GŁÓWNA FIRMY, CENTRUM DYSTRYBUCJI:

Akba
ul. Nowowiejskiego 26
96-313 Jaktorów Kolonia

tel./fax.: 46 856 45 95

e-mail: info@akba.pl

  • Akumulatory Rozruchowe:

    Dyrektor Handlowy:
    Krzysztof Szulc

    tel. 609 727 100
    e-mail: k.szulc@akba.pl

     

    Przedstawiciel Handlowy:
    Kamil Lewandowski

    tel. 500 701 306
    e-mail: k.lewandowski@akba.pl

  • Zamówienia Publiczne, Przetargi, Baterie Przemysłowe:

    Dyrektor Handlowy:
    Jakub Plamitzer

    tel: 505-313-191
    e-mail: j.plamitzer@akba.pl

  • Baterie i Prostowniki Trakcyjne:

    Dyrektor Handlowy:
    Wojciech Abramowicz

    tel: 506-602-410
    e-mail: w.abramowicz@akba.pl

  • Księgowość:

    Małgorzata Szulc

    tel. 46 856 45 95
    e-mail: m.szulc@akba.pl

     

    Aleksandra Janaszek

    tel. 797 654 595
    e-mail: a.janaszek@akba.pl

     

    Izabela Szulc

    tel. 46 856 45 95
    e-mail: i.szulc@akba.pl